РУС УКР


Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.
Наша кнопка:
Показать код
мотель «Боршна»

Ласкаво просимо в мотель «Боршна»

 Наша адреса: Чернігівська обл.,Прилуцький р-н,село Боршна,вул.Незалежності,27

У старовинному мальовничому селі Боршна, що в Прилуцькому районі Чернігівської області ( 8 км до центру Прилук), в 800 м від траси Київ-Суми розташувався затишний мотель «Боршна», назва якого походить від назви місцевості, де він знаходиться. 

Легенда свідчить, що назва села походить від слова «борошно» — на притоці  річки Удай було багато вітряних млинів, які мололи зерно на борошно. Старожили відмічають, що в Боршні було до 18 млинів, під деякими з них навіть відпочивав Тарас Григорович Шевченко, коли йшов з Густині через Боршну Роменським шляхом.

Видатним та улюбленим місцем прилучан є Иллінська гора, з якої відкривається мальовничій краєвид на куполи Свято-Троїцького Густинського монастиря. Ще в 1805 році на честь Святого Іллі тут було зведено церкву, богослужіння в якій проводилися до 1944 року. Але з кінця 1970 року від церкви не залишилося й сліду — вона була розібрана й зруйнована. Та жителі села рішуче налагоджені відродити церкву та звести новий храм. В даний час на місці майбутньої церкви вже встановлений хрест та проводяться молебні.

На Ільїнській горі приємною для мандрівників стане зустріч зі скульптурою монаха, яка вирізана з дерева. Його погляд спрямований на куполи Густині.

Вигідне розташування мотелю (близькість від траси 800 м), зручні під’їзні шляхи, комфортні номери загальною місткістю 25 осіб, які поєднують у собі сучасні зручності та український національний інтер’єр, затишне кафе на 50 місць та сауна, де можна відновити сили після мандрівки українськими дорогами — до послуг наших дорогих гостей.