РУС УКР


Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.
Наша кнопка:
Показать код
мотель «Боршна»

Кінноспортивний клуб

Мотель «БОРШНА» за підтримки кінноспортивного клубу «Еліта»* радий запропонувати своїм гостям нову розважальну послугу — катання верхи на конях.

Ця послуга, на жаль, не надається. 

Давно відомо, що верхова їзда має сприятливий вплив на стан здоров‘я людини. Розроблений навіть метод лікування за допомогою верхових прогулянок і спілкування з кіньми — іпотерапія. Так лікують дітей із захворюваннями нервової і опорно-рухової систем. Всі люди після верхової їзди відчувають прилив сил і поліпшення настрою.

Не має значення, вмієте Ви їздити верхи чи ні, у кінноспортивному клубі «Еліта» вас цьому навчать. Можна як отримувати уроки верхової їзди, так і удосконалити свою майстерність, якщо Ви захоплюєтеся кінним спортом. У будь-якому випадку, кінноспортивний клуб «Еліта» створений дарувати задоволення від зустрічі та спілкування з кіньми.

До Ваших послуг:

  • Катання верхи на території клубу.
  • Кінні прогулянки на відкритій місцевості.
  • Катання на санях в зимовий період.
  • Чи просто спілкування з кіньми (якщо Ви мрієте опанувати мистецтво верхової їзди, а коней бачили тільки по телевізору, варто спершу розпочати знайомство з цими чудовими тваринами — за ними можна спостерігати, гладити їх і, навіть пригостити — коні, як відомо, страшенні ласуни.)

Поєднавши свої зусилля мотель «БОРШНА» та  кінноспортивний клуб «Еліта» пропонує Вам тур вихідного дня, на протязі якого Ви зможете:

  • Покататися верхи на конях чи просто поспілкуватися з ними.
  • Зробити авто мандрівку найцікавішими місцями Прилуччини, адже наш мотель знаходиться на перетині одного з найвідоміших туристичних маршрутів Чернігівщини: Прилуки – Густиня – Качанівка – Тростянець – Сокиринці.
  • Відпочити в комфортних номерах нашого мотелю, відвідавши сауну та скуштувавши страви української національної кухні, які з радістю приготують для Вас кухарі нашого кафе. 

Завжди Вам раді!

*Більш детальну інформацію про кінноспортивний клуб «Еліта» ви зможете проглянути на сайті: клуб «Еліта»