РУС УКР

Погода в Боршні

Без текста
Горящие путевки Авиа и ж.д билеты: продажа и доставка
мотель "Боршна" Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.
Форум любителей активного отдыха: рыбалки, обычной и подводной охоты, конного спорта.
Наша кнопка:
Показать код
мотель «Боршна»

Опис номерів

№1 Стандартний двокімнатний номер з усіма зручностями. В першій кімнаті (23 кв.м.) двоспальне та односпальне ліжка. У другій кімнаті (17. кв.м.) 2 одинарні ліжка та диван. В номері необхідний набір меблів,кондиціонер.

Фото номера


№2 Стандартний однокімнатний номер (18 кв.м.) з усіма зручностями. В номері 2 одинарні ліжка, диван, необхідний набір меблів, балкон,кондиціонер.

Фото номера


№3 Стандартний однокімнатний номер (18 кв.м.) з усіма зручностями. В номері диван, двоспальне та односпальне ліжка, необхідний набір меблів, балкон,кондиціонер.

Фото номера


№4 Стандартний однокімнатний номер (22 кв.м.) з усіма зручностями. В номері три односпальні ліжка, необхідний набір меблів,кондиціонер.

Фото номера


№5 Стандартний однокімнатний номер (22 кв.м.) з усіма зручностями. В номері двоспальне ліжко, односпальне ліжко, диван, необхідний набір меблів,кондиціонер.

Фото номера


№6 Трикімнатний номер класу люкс з усіма зручностями. Вітальня (35 кв.м.) з барною стійкою, зоною для відпочинку (м?який куточок). В першій кімнаті (16 кв.м.) двоспальне ліжко та односпальне ліжко. В другій кімнаті (18 кв.м.) двоспальне ліжко, ванна. В номері є також окремий санвузол та необхідний набір меблів.

Фото номера


Максимальна місткість мотелю 25 гостей.