РУС УКР


Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов.
Наша кнопка:
Показать код
мотель «Боршна»

Опис номерів

№1 Стандартний двокімнатний номер з усіма зручностями. В першій кімнаті (23 кв.м.) двоспальне ліжко. У другій кімнаті (17. кв.м.)- 2 односпальні ліжка. В номері необхідний набір меблів,кондиціонер,холодильник,телевізор.

Фото номера


№2 Стандартний однокімнатний номер (18 кв.м.) з усіма зручностями. В номері 2 односпальні ліжка, необхідний набір меблів, балкон,кондиціонер,холодильник,телевізор.

Фото номера


№3 Стандартний однокімнатний номер (18 кв.м.) з усіма зручностями. У номері двоспальне ліжко, необхідний набір меблів, балкон,кондиціонер,холодильник,телевізор,фен.

Фото номера


№4 Стандартний однокімнатний номер (22 кв.м.) з усіма зручностями. В номері два односпальні ліжка, необхідний набір меблів,кондиціонер,холодильник,телевізор,фен.

Фото номера


№5 Стандартний однокімнатний номер (22 кв.м.) з усіма зручностями. В номері двоспальне ліжко,необхідний набір меблів,кондиціонер,холодильник,телевізор,фен.

Фото номера


№6 Трикімнатний номер класу люкс з усіма зручностями. Вітальня (35 кв.м.) з барною стійкою, зоною для відпочинку (м"який куточок). В першій кімнаті (16 кв.м.) двоспальне ліжко. В другій кімнаті (18 кв.м.) двоспальне ліжко, ванна. В номері є також окремий санвузол та необхідний набір меблів,кондиціонер,холодильник,телевізор,фен.

Фото номера


Максимальна місткість мотелю 25 гостей ( з додатковими ліжками ).